Komentowana treść: OS4 Depot - nowości
[#1] Re: OS4 Depot - nowości
Jak takie gry wygladaja? Sorry, nie mam pojecia, wiec spytam: czy to sa gry na komorke? :) Jesli nie, to prosze o link ze screenami z tych gier.
[#2] Re: OS4 Depot - nowości

@El Amigos, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1


Na OS4Depot są obrazki. Link obok "Snapshots"...
[#3] Re: OS4 Depot - nowości

@El Amigos, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1


Gry na komórkę? Człowieku, gdzieś ty był przez ostatnie parę lat, że nie wiesz co to AmigaOS 4.0?
[#4] Re: OS4 Depot - nowości
Ja sie nowosciami niezbyt interesuje... Wystarcza mi to, ze cena jest 4-cyfrowa (za sprzet, ktory gre odpali).

A poza tym na Forum/Strefa Gier malo kto pisze o czyms takim.
[#5] Re: OS4 Depot - nowości
Przejrzalem pare screenow (niewiele gier ma je zalaczone), no i wyglada mi to gorzej niz produkcje AGA. Ale kazda z tych gier jest chyba robiona przez jednego programiste, tak?
[#6] Re: OS4 Depot - nowości

@El Amigos, post #5

W odpowiedzi na komentarz #5




Bo to sa przewaznie gierki SDLowe... Porty z linuxa... Mozesz je sobie w okienku odpalic... Nie oczekuj od nich za wiele..
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem